BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

gyvenimas???tikrai nebera jo…

ka daryti kai supranti kad myli tik palikus ir iskaudinus ta zmogu??? kad ir abu esame kalti del issiskyrimo? ka darytikai tik tada supranti ko netekai, ir kad negali be jo gyventi??? ka daryti, kai sudauzai zmogui sirdi??? ka daryti kai kitam sukeli didziausia skausma pasaulyje, o pats kenti taip pat???? kaip gryzti atgal? turbut tai jau nebeimanoma…nebenoriu daugiau be jo gyventi, siela parduociau uz jo viena bucini…negaliu pamirsti jo visada liudnu akiu, kurios pazvelgusios i mane kelioms sekundems nusisypsodavo…jis myli mane as tai zinau, jis tai irode…su juo praejo pacios graziausios akimirkosmano gyvenime, ju daugiau nebus, as viska suzlugdziau…esu didziausia niekse siame pasauly…suzlugdziau ne tik ji bet ir save…kaip noreciau kad butu nors kiek vilties mums buti kartu… :(

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “gyvenimas???tikrai nebera jo…”

  1.   Nublokšta * rašo:

    O kodėl negali Jo susigrąžint?? Sakai per vėlu? Tu viską sugriovei, viską ir ištaisyk, jeigu tai meilė, ir ne vienpusė viskas turi būt gerai. :)

  2.   melera rašo:

    labai pazystama situacia..pati viska buvau suzludziusi,isia ir as jy mylejau..bet… as buvau persilpna jy susigrazinti…turi buti stipri..ir tau pavyks..tikek savo jegomis…sekmes..

  3.   Tik aš. rašo:

    Žinau ką tai reiškia.. Palikau savo meilę, ir tik po poros menesiu supratau, kad negaliu be jo gyventi.. Dabar bendraujam tik kaip draugai.

Rašyk komentarą